KONST / Litografier / Grafiskt blad 12713070
nr 1271 3070
Grafiskt blad
Hasse Eriksson, vy över Stockholm. Signerad, numrerad 14/150, daterad -88. Löst blad, bladets mått: 52x72 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:26:34
23/8 13:10:58
100 kr
26/8 15:42:12
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm